2 jaar gelede
Kontak Sonland

SON, jou gunsteling-koerant, kan jy Maandag tot Vrydag koop in die Wes-Kaap en ook aanlyn lees.

Die eerste uitgawe, Kaapse Son toe nog net weekliks, was op 28 Maart 2003.

Die sirkulasiesukses van Kaapse Son het ons ons strale laat sprei na die Oos-Kaap, Gauteng en uiteindelik die Vrystaat en Noord-Kaap. Ons kon egter nie daar dieselfde suksesse behaal nie en mettertyd is al daardie uitgawes toegemaak.

In 2005 het ons 'n dagblad geword. Ook in die Oos-Kaap het Son daagliks tot Julie 2020 gepubliseer.

As jy 'n NUUS of SPORT-storie het: SMS 31447 of email

nuus@kaapseson.com

sport@kaapseson.com

SMS jou kommentaar op ons stories na 32369

Om jou besigheid te adverteer in Son: 021 406 3925 of email 

sonads@son.co.za or info@son.co.za

Vra raad by Antie Mona op Whatsapp: 082 858 0044 of email Antie.Mona@son.co.za

Redakteur: Neil Scott 

> Neil.Scott@media24.com

Nuusredakteur: Christa Prinsloo 

> Christa.Prinsloo@media24.co.za 

Sportredakteur: Francois de Wet

> Francois.DeWet@media24.co.za

Digitale-redakteur: Earl September 

> Earl.September@media24.com 

Produksie-bestuurder: Tyrone Apollis

> Tyrone.Apollis@media24.com

Kommersiële-bestuurder: Llewaynne Niekerk

> Llewaynne.Niekerk@media24.com

Sirkulasie-bestuurder: Voroshski Jansen

> vjansen@media24.com

Handelsmerkbestuurder: Shanique Feder

> Shanique.Feder@media24.com

Advertensie-bestuurder: Deleen Johnson

> Deleen.Johnson@media24.com

Lewer kommentaar op hierdie artikel
2 reaksies
Lewer kommentaar
Kommentaar 0 oorblywende karakters