Verlede jaar
Kontak Sonland

SON, jou gunsteling-koerant, kan jy Maandag tot Vrydag koop in die Wes-Kaap en ook aanlyn lees.

Die eerste uitgawe, Kaapse Son toe nog net weekliks, was op 28 Maart 2003.

Die sirkulasiesukses van Kaapse Son het ons ons strale laat sprei na die Oos-Kaap, Gauteng en uiteindelik die Vrystaat en Noord-Kaap. Ons kon egter nie daar dieselfde suksesse behaal nie en mettertyd is al daardie uitgawes toegemaak.

In 2005 het ons 'n dagblad geword. Ook in die Oos-Kaap het Son daagliks tot Julie 2020 gepubliseer.

Nuus en Sport-wenke SMS 31447

nuus@kaapseson.com

sport@kaapseson.com

SMS jou kommentaar op stories na 32369

Marketing/Sales: 021 406 4609 

Sonadvertising.westerncape@media24.com

Antie Mona Whatsapp: 082 858 0044

Email: Antie.Mona@son.co.za

Redakteur: Neil Scott 

> Neil.Scott@media24.co.za

Hoofbestuurder: Justin Langeveld

> Justin.Langeveld@media24.com

Kommersiële-bestuurder: Llewaynne Niekerk

> Llewaynne.Niekerk@media24.com

Sirkulasie-bestuurder: Voroshski Jansen

> vjansen@media24.com

Nuusredakteur: Christa Prinsloo 

> Christa.Prinsloo@media24.co.za 

Sportredakteur: Francois de Wet

> Francois.DeWet@media24.co.za

Produksie-bestuurder: Tyrone Apollis

> Tyrone.Apollis@media24.com

Digitale-redakteur: Earl September 

> Earl.September@media24.com 

Lewer kommentaar op hierdie artikel
2 reaksies
Lewer kommentaar
Kommentaar 0 oorblywende karakters