Kontak Sonland

akkreditasie

SON, jou gunsteling-koerant, kan jy Maandag tot Vrydag koop in die Wes-Kaap en ook aanlyn lees.

Die eerste uitgawe, Kaapse Son toe nog net weekliks, was op 28 Maart 2003.

Die sirkulasiesukses van Kaapse Son het ons ons strale laat sprei na die Oos-Kaap, Gauteng en uiteindelik die Vrystaat en Noord-Kaap. Ons kon egter nie daar dieselfde suksesse behaal nie en mettertyd is al daardie uitgawes toegemaak.

In 2005 het ons 'n dagblad geword. Ook in die Oos-Kaap het Son daagliks tot Julie 2020 gepubliseer.

As jy 'n STORIE, stuur 'n e-pos na: info@son.co.za of vir nuus: nuus@kaapseson.com en vir sport: sport@kaapseson.com.

SMS jou kommentaar op ons stories na 32369

Om jou besigheid te adverteer in Son, stuur 'n e-pos na: sonads@son.co.za of info@son.co.za.

Vra raad by Antie Mona, deur 'n email te stuur na Antie.Mona@son.co.za.

Redakteur: Neil Scott 

Neil.Scott@son.co.za

Nuusredakteur: Christa Prinsloo 

Christa.Prinsloo@son.co.za 

Sportredakteur: Francois de Wet

> Francois.DeWet@son.co.za

Digitale-redakteur: Earl September 

> Earl.September@media24.com 

Produksie-bestuurder: Tyrone Apollis

Kommersiële-bestuurder: Llewaynne Niekerk

Llewaynne.Niekerk@media24.com

Sirkulasie-bestuurder: Voroshski Jansen

vjansen@media24.com

Handelsmerkbestuurder: Shanique Feder

> Shanique.Feder@media24.com

Advertensie-bestuurder: Deleen Johnson

Deleen.Johnson@media24.com

Sê jou sê
Moet die salaries van Eskom-werkers gesny word oor load-shedding?
Kies asb. 'n opsie Oeps! 'n Fout het ingesluip. Probeer asb. weer.
Resultate
Hulle moenie betaal word nie
40% - 40 stemme
Haai nee, shame - hulle het families
20% - 20 stemme
Eskom se push
32% - 32 stemme
Gee my krag, elke dag
6% - 6 stemme
Wat is load-shedding?
1% - 1 stemme
Stem
Jongste Son

30 Junie 2022

Jongste Son
Klik hier om te lees!
Begin lees